Qəbul günləri

Azərbaycan Respublikasının  Ekologiya və Təbii Sərvətlər  
Nazirliyində 2019-cu il üçün vətəndaşların qəbul günləri 

                                               CƏDVƏLİ                                                      

   

Sıra

N

Soyadı, adı və

atasının adı

           Vəzifəsi

Qəbul vaxtı

gün

saat

1

Babayev Muxtar

Bahadur oğlu

Nazir

III

1600-dan

1700-dək

2

Əliyev Firdovsi

Şahmirzə oğlu

Nazir müavini

V

1600-dan

1800-dək

3

Quliyev Novruz

Məhəmməd oğlu

Nazir müavini

 I

1600-dan

1800-dək

4

Hacıyev Rauf

Vahid oğlu

Nazir müavini

IV

1600-dan

1800-dək

5

Kərimov Vüqar

Nəzir oğlu

Aparat rəhbəri

II

1600-dan

1800-dək

6

Səttar-zadə Rasim

İsrafil oğlu

Ekoloji Siyasət Şöbəsinin

 müdiri

I

III

1600-dan

1800-dək

7

Şəkərəliyev Teymur

Akif oğlu

Hüquq Məsələləri Şöbəsinin müdiri 

I

IV

1400-dan

1600-dək

8

Qarabağlı Emin

Arif oğlu

Beynəlxalq Əməkdaşlıq Şöbəsinin müdiri

 III

 

1500-dan

1700-dək

9

Xıdırov Namik

Sədaqət oğlu

Audit Şöbəsinin müdiri 

I

1600-dan

1700-dək

10

Orucov Nəciməddin

Nizami oğlu

Maliyyə və İqtisadiyyat Şöbəsinin müdiri

V

1500-dan

1800-dək

11

Məhərrəmli Orxan

Mətləb oğlu

İnsan Resurslarının İdarə Edilməsi Şöbəsinin müdüri

II

1500-dan

1700-dək

12

Mustafayeva Tamilla Qurbanəli qızı

Ümumi Şöbənin müdiri 

I-V

1000-dan

1800-dək

Fasilə

1300-dan

1400-dək

 

13

Süleymanov Vüqar

Əhəd oğlu

Texniki Təminat və Təsərrüfat İşlərinin Təşkili  Şöbəsinin müdiri

IV

1600-dan

1800-dək

14

Qurbanov Elman

Əsədulla oğlu

Xüsusi Şöbənin müdiri

V

1600-dan

1800-dək

15

Qəmbərov Mirsalam

Böyükağa  oğlu

Ətraf Mühitin və Təbii Sərvətlərin Tənzimlənməsi Şöbəsinin müdiri əvəzi

II

IV

1400-dan

1600-dək

 

16

 Məmmədova Səyyarə

Məmmədhəsən qızı

Ekoloji Maarifləndirmə və İctimaiyyətlə Əlaqələr Şöbəsinin müdiri 

  I

1400-dan

1800-dək

17

Hüseynov Xalıqverdi 

Cəmil oğlu

Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamentinin direktoru 

IV

1600-dan

1800-dək

18

Qaraşov Ağaqardaş

Ağamalı  oğlu

Meşələrin İnkişafı Departamentinin direktoru 

II

V

1600-dan

1800-dək

19

 Əlizadə Hikmət

Samət  oğlu

Bioloji Müxtəlifliyin Qorunması və Xüsusi Mühafizə Olunan Təbiət Ərazilərinin İnkişafı Departamentinin direktoru

I

 

1500-dan

1600-dək

20

Dadaşov  Bilal

  Sahib oğlu

Dövlət Ekspertiza İdarəsinin rəisi

II

V

1400-dan

1600-dək

21

 Tağıyeva Umayra

 Rauf qızı

Milli Hidrometeorologiya Departamentinin direktoru

III

V

1700-dan

1800-dək

22

Mürsəl Əliyev

Milli Geoloji Kəşfiyyat Xidmətinin rəisi

I

V

1700-dan

1800-dək

23

Axundov Mehman

Maqsud oğlu

Su Hövzələrində Bioloji Resursların Artırılması və Mühafizəsi Departamentinin direktor  əvəzi  

II

IV

1600-dan

1800-dək

24

 Bağırov Ramal

Valeh oğlu

Ətraf Mühit üzrə Milli Monitorinq Departamentinin direktoru  

V

1100-dan

1400-dək

25

Həsənov Ərəstun

Həsənağa oğlu

Xəzər Kompleks Ekoloji Monitorinq İdarəsinin rəisi

 IV

1500-dan

1800-dək

26

Əşrəfov Ramik

Yunis oğlu

“Azərbaycan yaşıllaşdırma və landşaft quruluşu” ASC-nin sədri

II

IV

1700-dan

1800-dək

27

İsmayılov Nazim

Sultan oğlu

Geodeziya və Kartoqrafiya” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyətinin  direktoru

II

IV

1000-dan

1200-dək

Qeyd: Şəhid ailələri, müharibə veteranları istənilən gün növbədən kənar qəbul olunurlar.