• Bakı
  • Gündüz +25°C,
  • Gecə +19°C
  • Sumqayıt
  • Gündüz +24°C,
  • Gecə +18°C
  • Naxçıvan
  • Gündüz +31°C,
  • Gecə +16°C
  • Xankəndi
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +11°C
  • Şuşa
  • Gündüz +15°C,
  • Gecə +7°C
  • Xocalı
  • Gündüz +17°C,
  • Gecə +10°C
  • Xocavənd
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +12°C
  • Qubadlı
  • Gündüz +18°C,
  • Gecə +11°C
  • Zəngilan
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +12°C
  • Laçın
  • Gündüz +15°C,
  • Gecə +7°C
  • Kəlbəcər
  • Gündüz +17°C,
  • Gecə +9°C
  • Daşkəsən
  • Gündüz +17°C,
  • Gecə +12°C
  • Gədəbəy
  • Gündüz +16°C,
  • Gecə +11°C
  • Ağdam
  • Gündüz +28°C,
  • Gecə +18°C
  • Cəbrayıl
  • Gündüz +27°C,
  • Gecə +16°C
  • Füzuli
  • Gündüz +28°C,
  • Gecə +17°C
  • Gəncə
  • Gündüz +29°C,
  • Gecə +18°C
  • Qazax
  • Gündüz +28°C,
  • Gecə +17°C
  • Naftalan
  • Gündüz +29°C,
  • Gecə +19°C
  • Şəki
  • Gündüz +26°C,
  • Gecə +16°C
  • Ağstafa
  • Gündüz +23°C,
  • Gecə +12°C
  • Qəbələ
  • Gündüz +25°C,
  • Gecə +13°C
  • Şamaxı
  • Gündüz +23°C,
  • Gecə +11°C
  • Zaqatala
  • Gündüz +26°C,
  • Gecə +13°C
  • Xızı
  • Gündüz +15°C,
  • Gecə +8°C
  • Siyəzən
  • Gündüz +27°C,
  • Gecə +14°C
  • Şabran
  • Gündüz +27°C,
  • Gecə +14°C
  • Quba
  • Gündüz +24°C,
  • Gecə +13°C
  • Qusar
  • Gündüz +22°C,
  • Gecə +11°C
  • Xaçmaz
  • Gündüz +25°C,
  • Gecə +13°C
  • Kürdəmir
  • Gündüz +31°C,
  • Gecə +20°C
  • Yevlax
  • Gündüz +29°C,
  • Gecə +19°C
  • Ağcabədi
  • Gündüz +29°C,
  • Gecə +17°C
  • Ağdaş
  • Gündüz +28°C,
  • Gecə +17°C
  • Göyçay
  • Gündüz +29°C,
  • Gecə +18°C
  • Bərdə
  • Gündüz +29°C,
  • Gecə +18°C
  • İmişli
  • Gündüz +28°C,
  • Gecə +18°C
  • Salyan
  • Gündüz +29°C,
  • Gecə +16°C
  • Beyləqan
  • Gündüz +28°C,
  • Gecə +16°C
  • Saatlı
  • Gündüz +28°C,
  • Gecə +17°C
  • Hacıqabul
  • Gündüz +31°C,
  • Gecə +20°C
  • Masallı
  • Gündüz +27°C,
  • Gecə +18°C
  • Lənkəran
  • Gündüz +26°C,
  • Gecə +18°C
  • Lerik
  • Gündüz +17°C,
  • Gecə +13°C
Faydalı Bölmələr

Qəbul günləri

Azərbaycan Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin rəhbər işçilərinin qəbul günlərinin

C Ə D V Ə L İ

 

Soyadı, adı və atasının adı

Vəzifəsi

Qəbul vaxtı

gün

saat

 Babayev Muxtar Bahadur oğlu

 Nazir

III

16:00-17:00

 Əliyev Firdovsi Şahmirzə oğlu

 Nazir müavini

V

16:00-18:00

 Quliyev Novruz Məhəmməd oğlu

 Nazir müavini

I

16:00-18:00

 Hacıyev Rauf Vahid oğlu

 Nazir müavini

IV

16:00-18:00

 Kərimov Vüqar Nəzir oğlu

Aparat rəhbəri

II

16:00-18:00

 

Mustafayeva Tamilla Qurbanəli qızı

Ümumi Şöbənin müdiri

I-V

10:00-18:00 Fasilə 13:00-14:00

Səttar-zadə Rasim İsrafil oğlu

Ətraf Mühit Siyasəti, Ekoloji Vəziyyətin Təhlili və Qiymətləndirilməsi Şöbəsinin müdiri

I, III

16:00-18:00

Tağıyeva Umayra Rauf qızı

Ekoloji Maarifləndirmə və İctimaiyyətlə Əlaqələr Şöbəsinin müdiri

I

14:00-18:00

Şəkərəliyev Teymur Akif oğlu

Hüquq Məsələləri Şöbəsinin müdiri

I, IV

14:00-16:00

İsmayilov Nazim Sultan oğlu

Xidmət Sahələrinin Təşkili və Risklərin Qiymətləndirilməsi Şöbəsinin müdiri

II, IV

14:00-16:00

Orucov Nəciməddin Nizami oğlu

Maliyyə və İqtisadiyyat Şöbəsinin müdiri

V

15:00-18:00

Qarabağlı Emin Arif oğlu

Beynəlxalq Əməkdaşlıq Şöbəsinin müdiri

III

15:00-17:00

 

Məxfi Şöbənin  müdiri

V

14:00-18:00

Hüseynov Xalıqverdi Cəmil oğlu

Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamentinin direktoru

IV

16:00-18:00

Abbasov Söhrab Aydın oğlu

Meşələrin İnkişafı Departamentinin direktor əvəzi

II, V

16:00-18:00

Əlizadə Hikmət Samət oğlu

Bioloji Müxtəlifliyin Qorunması və Xüsusi Mühafizə Olunan Təbiət Ərazilərinin İnkişafı Departamentinin direktoru

I

15:00-16:00

Aslanov Azər Hidayət oğlu

Dövlət Ekspertiza İdarəsinin rəisi

II, V

14:00-16:00

Həsənov Əkbər Bədəl oğlu

Milli Hidrometeorologiya Departamentinin direktoru

III
V

17:00-18:00

Səfərov Şahmirzə Şahbala oğlu

Milli Geoloji Kəşfiyyat Xidmətinin rəisi

I, V

17:00-18:00

Həsənov Rasim  Ağayar oğlu

Su Hövzələrində Bioloji Resursların Qorunması və Mühafizəsi Departamentinin direktoru  

II
IV

16:00-18:00

Bağırov Ramal Valeh oğlu

Ətraf Mühit üzrə Milli Monitorinq Departamentinin direktoru  

V

11:00-14:00

Həsənov Ərəstun Həsənağa oğlu 

Xəzər Kompleks Ekoloji Monitorinq İdarəsinin rəisi

IV

15:00-18:00

Əşrəfov Ramik Yunis oğlu

“Azərbaycan Yaşıllaşdırma və Landşaft Quruluşu” ASC-nin sədri

II, IV

17:00-18:00

Əliyev Çingiz Sabir oğlu

Geodeziya və Kartoqrafiya üzrə Dövlət Agentliyinin rəis əvəzi

II, IV

10:00-12:00

Rəcəbov Əlişah Rəcəb oğlu

Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamentinin direktoru

V

15:00-17:00

Musayev Murad Qədim oğlu

Normativ və Texniki Normativ Hüquqi Aktlar üzrə Elmi Tətbiqi Mərkəzinin direktoru

III
V

16:00-18:00

Kərimova Ülkər Zeynal qızı

Ətraf Mühit və Təbii Sərvətlər üzrə Dövlət İnformasiya-Arxiv Fondunun rəisi

IV

17;00-18:00